top of page
JSA_8971.jpg

Ing. Darja Rádha Angel

-

Praha

Web:

V PROGRAMU

Den

Čas

Sál

Lekce

O Darje

"Mou medicínou je být sama sebou. Co nejvíce se propojit s částmi sebe, které jsou dosud neprozkoumané. V tom vnímám celistvost a úplnost energie a vnitřní síly. Tímto procesem provázím klienty při terapiích mentálních, dotykových, osobních rituálech a lekcích.

 

Mou vášní je tanec, dotek, jóga, cestování, práce s vnitřní sexuální energií, vaření a objevování všech možných smyslových vjemů, protože za mě naplněné smysly dávají smysl i životu.

 

Nejdu cestou odpírání, ale vydávám se cestou prožívání. Maximálního prožití všech stavů bytí, pocitů a prožitků. Ztotožněním se se svým vlastním já a prožitím naplno všech svých částí získáváme autenticitu, radost, pocit, že jsme tady správně a na svém místě. Proto se sama na své cestě i na cestě se svými klienty vrhám jak do vědomých, tak do nevědomých vod a postupně skládáme střípky SEBE.

 

Metody, které pro sebe a ve své praxi používám je pohyb (tanec, jóga, pohybové terapie), dotek, různé katarzní techniky, práce se svou sexuální energií, se stíny, s vnitřním světem, s bylinami…. 

Ve své praxi pracuji s individualitou a vytvářím unikátní medicínu pro konkrétní osobu. Jinými slovy pracuji s tím, co je pro daného člověka vhodné, uchopitelné a co lépe vyrovná dysbalanci v jeho životě. 

Z individuálního ošetření si odnesete padnoucí techniku pro vás, kterou můžete použít téměř kdekoli a kdykoli <3. Lekce vedu způsobem, aby si každý mohl zacítit své tělo v plné jeho hloubce a dostal se maximálně do kontaktu sám se sebou. Dokázal najít svůj individuální způsob v každé asáně a každém pohybu. Pro sebe používám stejnou medicínu - ze sebe sama.

 

Mým posláním je provést lidi cestou k sobě, skrze dary i stíny, skrze světlo i temnotu a zažívat radost, štěstí a vnitřní naplnění každý den."

bottom of page