top of page

Program
9. ročníku festivalu

Pátek
Sobota
Neděle

Naplánuj si

svůj program



  • 15 minut

    Zahájení Festivalu - Festival Opening

    Shiva Shala

  • 1 hodina 30 minut

    DIMITRIS DIBELO: Ashtanga Yoga Series 1 - Rock your morning and Warmup /Zahřívací lekce Ashtanga jógy (EN) 2/3

    Shiva Shala

  • 1 hodina

    MICHAELA LALÍKOVÁ: Jóga pro zdravá záda (CZ) 2

    Jogista - workshopový sál

  • 1 hodina

    KAROLÍNA ČESPIVA: Jóga s indickými bohy (CZ) 2

    Shiva Shala

  • 1 hodina

    MARKÉTA BRIČŠ: Šakti jóga: Jóga pro ženy (CZ) 2

    Boční Ateliér - Koupelny

  • 1 hodina 15 minut

    RANATA GULABI + JAN RA: Thajská terapie - workshop (CZ) 2

    Jogista - workshopový sál

  • 1 hodina 15 minut

    Darja Rádha Angel - Terapeutický tanec: Uvolněním emocí zpátky k sobě (CZ) 1/2

    Shiva Shala

  • 1 hodina 15 minut

    Bc. Lenka KNAG, MA, PhD.(cand): Přednáška - Změněné stavy vědomí (CZ)

    Boční Ateliér - Koupelny

  • 1 hodina

    Zuzana & Manfred Kojan: Partnerská jóga s thajskou masáží a prvky acrojógy

    Jogista - workshopový sál

  • 1 hodina

    Ing. Eva SÝKOROVÁ: Přednáška - Biorezonanční metoda BICOM (CZ)

    Boční Ateliér - Koupelny

  • 1 hodina 15 minut

    JAROSLAVA VINŠOVÁ: Jemná Hathajóga na téma "Karma: Zákon příčiny a následku" (CZ) 1

    Jogista - workshopový sál

  • 1 hodina 15 minut

    Mgr. Jarmila VOŽENÍLKOVÁ: Jógová terapie - Lehkost tělu i mysli (CZ) 1/2

    Shiva Shala

  • 1 hodina 15 minut

    RENATA GULABI RA: Interaktivní přednáška: Omlazující jóga a biohacking po jogínskou

    Boční Ateliér - Koupelny

  • 1 hodina 30 minut

    MARTHA PAPAFOTI: Tanec s prvky orientálního tance (CZ) 2

    Jogista - workshopový sál

  • 1 hodina 30 minut

    LENA MOOR: Intelligent spine Backbends and forward folds in sync (M.I.A. Vinyasa flow) - Inteligence páteře: záklony a p

    Shiva Shala

  • 1 hodina

    ALŽBĚTA KOVÁŘOVÁ: Core Yoga - síla středu(SK/CZ)

    Jogista - workshopový sál

  • 1 hodina 15 minut

    Mgr. Jan BLAHŮŠEK: Psychedelické křesťanství - milost zdarma daná (CZ)

    Boční Ateliér - Koupelny

  • 1 hodina 30 minut

    JESSICA SAGE STICKLER - Jivamukti Jóga: Příběh hanumána - The Story of Hanuman (EN) 3

    Shiva Shala

  • 1 hodina 45 minut

    Michal RAUER: Rapé Ceremonie

    Jogista - workshopový sál

  • 1 hodina 30 minut

    DJ KANTE AR: Ecstatic Dance - Flow of Ecstasy (CZ/EN Friendly) 1

    Shiva Shala


  • 1 hodina

    LUCIE ROJAS: JUICY with Lucy - šťavnatá vinyasa s Luckou (CZ) 2

    Jogista - workshopový sál

  • 1 hodina 15 minut

    MARKÉTA ANTONÍČKOVÁ: Morning Yogi Tea (jógový čajový dýchánek - jógová terapie) (CZ)

    Maha Shala

  • 1 hodina 30 minut

    LENA MOOR:Lateral symphony -make your side-body sing (M.I.A. Vinyasa flow) - Laterální symfonie: nechť tělo zpívá (EN) 3

    Shiva Shala

  • 1 hodina 30 minut

    Ing. Silvie HYNČICOVÁ: Kundalini Jóga s gongovou relaxací (CZ) 2

    Shakti Shala

  • 1 hodina

    MARTIN FAJKA: YogaMovement - funkční pohyb (CZ) 2

    Jogista - workshopový sál

  • 1 hodina 30 minut

    JESSICA SAGE STICKLER: Surya Rising -The Art of Vinyasa (Východ Slunce: Umění Vinyasy) (EN) 2/3

    Maha Shala

  • 1 hodina

    Bc. Jakub KUBEČKA - Přednáška: Přírodní psychofarmaka - léčivá síla přírody

    Karma Shala

  • 1 hodina 15 minut

    KATEŘINA ROJKOVÁ: Radost ze zaklánění (CZ) 2

    Shiva Shala

  • 1 hodina 30 minut

    MICHAL RAUER: Hathajóga s gongem a bubnem (CZ) 2

    Shakti Shala

  • 1 hodina 15 minut

    DARJA RÁDHA ANGEL: Dračí jóga - Probuzení živelné energie (CZ) 2

    Jogista - workshopový sál

  • 1 hodina 30 minut

    KABIR BHARTI: Philosophical talk on Yoga and meditation (EN s částečným překladem)

    Karma Shala

  • 45 minut

    SIMONA TUCHTASUNOVÁ: Jóga Nidra - Cesta do svého nitra (CZ)

    Maha Shala

  • 1 hodina

    BBM Band & VERONIKA BRYJOVÁ: Sound Healing (CZ/EN Friendly) - hojivá meditace zvukem se soukromým koncertem

    Shiva Shala

  • 1 hodina

    ANDREA TRSOVÁ: Jarní Yin Yoga (CZ) 1/2

    Shakti Shala

  • 1 hodina

    KATEŘINA DOLENSKÁ: Obličejová jóga

    Jogista - workshopový sál

  • 1 hodina 30 minut

    ŠÁRKA VOJÁČKOVÁ: Jivamukti jóga - Root and Rise (Uzemnit a povstat) (CZ) 2/3

    Maha Shala

  • 1 hodina

    JOSEFÍNA JANKOVÁ: Nádam jóga: Kirtan s mantrami (CZ) 1

    Shiva Shala

  • 1 hodina 15 minut

    Mgr. Jan BLAHŮŠEK - Psychedelická spiritualita světa: od starověku po současnost

    Karma Shala

  • 1 hodina 15 minut

    KATEŘINA ROJKOVÁ: Dech koření života (CZ) 1

    Jogista - workshopový sál

  • 1 hodina 30 minut

    DIMITRIS DIBELO: Rocket Series (EN) 3

    Shakti Shala

  • 1 hodina 30 minut

    KABIR BHARTI: Active Meditation for Modern People - Osho Meditace (EN s částečným českým překladem) 1

    Shiva Shala

  • 1 hodina 45 minut

    DANIEL *SONIC* ROJAS: Introduction to ALLIYANNA MOVEMENT (Úvod do Alliyana Movement) (EN)

    Maha Shala

  • 1 hodina 15 minut

    MUDr. Jitka BARDON ZÁTHURECKÁ: Interaktivní seminář - Léčení zvukem, Hlas jako nástroj k sebepoznání

    Karma Shala

  • 2 hodiny

    Jessica Sage STICKLER: Workshop - New York state of mind

    Jogista - workshopový sál

  • 1 hodina

    NIKOL BERANOVÁ: Svižná Powerjóga (CZ) 3

    Shakti Shala

  • 1 hodina 30 minut

    LENA MOOR: Origin of Assymetry - Step by step approach to Funky arm balances and inversions - Obrácené pozice (EN) 3

    Shiva Shala

  • 1 hodina

    PAVEL BARROT: Kambo - léčivé účinky ceremoniálu s amazonskou žabkou

    Karma Shala

  • 1 hodina

    KATEŘINA MAJEROVÁ: Hormonální jóga dle Dinah Rodrigez (CZ) 2

    Maha Shala

  • 1 hodina

    PAVLA VANDUCHOVÁ: Zdravotní jóga pro zdravá záda (CZ) 2

    Shakti Shala

  • 1 hodina

    KATEŘINA STASÍKOVÁ: Relaxační jóga - Odpočinek a uvolnění (CZ) 1/2

    Maha Shala

  • 1 hodina

    KAREL JANEČEK: Odvaha jako základní princip života

    Shiva Shala

  • 1 hodina

    Andrea a Zbyšek FIRLOVI: Hudební pohlazení - Hudba a vedený odpočinek (CZ) 1

    Shiva Shala

  • 1 hodina 30 minut

    DJ JOBBI TAO & Markéta Faustová: Cacao Ecstatic Dance - Extatický tanec s kakaovým ceremoniálem (CZ/ENG)

    Maha Shala


  • 1 hodina

    PETRA KONEČNÁ: Jóga pro ranní ptáčata (CZ) Level 2

    Shakti Shala

  • 1 hodina 30 minut

    Daniel S. ROJAS: Animan - Exploring the subtle arts of animalistic movements to holistically nourish the body and mind

    Shiva Shala

  • 1 hodina 30 minut

    ŠÁRKA SIMONIDESOVÁ: Hormonální jóga

    Maha Shala

  • 1 hodina

    TEREZA BONNET ŠENKOVÁ & VLASTIMIL VÍCHA: Bikram Variation Class (CZ) 3

    Shakti Shala

  • 1 hodina

    KRISTÝNA ZDĚBLOVÁ: Jóga pro zdravá záda

    Jogista - workshopový sál

  • 1 hodina

    Bc. Silvie KRČMOVÁ :Terapie v pohybu - zdravý pohyb (CZ) 2

    Shiva Shala

  • 1 hodina

    MUDr. Martin ZULÁK - Přednáška: Medicína s láskou - jak spolu souvisejí tělo a emoce (CZ)

    Karma Shala

  • 1 hodina 30 minut

    PETRA PIKKELOVÁ: Jivamukti Yoga: Inner Traveller - cestování asánami v rytmu plynulé Jivamukti jógy (CZ) 2/3

    Shakti Shala

  • 1 hodina 15 minut

    JITKA KULICHOVÁ: Jin jóga - plynutí v sobě samém (CZ) 1

    Jogista - workshopový sál

  • 1 hodina 30 minut

    SORO - Drum&Dance: Tanec s bubny (CZ & EN friendly)

    Shiva Shala

  • 1 hodina 15 minut

    LUCIE ZAHRADNÍKOVÁ: Přednáška - Bhagavadgíta jako průvodce životem (CZ)

    Karma Shala

  • 1 hodina 15 minut

    MARKÉTA FAUSTOVÁ & DJ JOBBI TAO: Ecstatic Yoga: Jóga s hudbou a taneční extází (CZ) 2

    Maha Shala

  • 45 minut

    IRIS HOVORKOVÁ: Mantrové pohádky - odpočinek s mantrami

    Shakti Shala

  • 1 hodina

    PAVLÍNA VANDUCHOVÁ: Restorativní jóga (CZ) Level 1

    Jogista - workshopový sál

  • 1 hodina 15 minut

    PaedDr. Karel KOSTKA, MBA, PhD - Přednáška: Vědomí, inteligence (přirozená i umělá) a tvořivost (CZ)

    Karma Shala

  • 1 hodina 30 minut

    PATRIK KEE: Trip to the Universe, živá vokální improvizace (CZ/EN Friendly)

    Maha Shala

  • 1 hodina

    BÁRA PASTRŇÁKOVÁ: Groove Dance (CZ) 2

    Jogista - workshopový sál

  • 1 hodina

    JANEČEK, Karel & KOSTKA, Karel: Budoucnost 21. století - o vzdělání, společnosti a jejich hodnotách

    Karma Shala

  • 1 hodina 30 minut

    ZDENO YOGI: Shrivatsa Yoga - Jóga nekonečného uzlu (SK) 2/3

    Shakti Shala

  • 1 hodina 30 minut

    DANIEL SONIC ROJAS: Workshop - Rhythms of Mobility: Fluidity in multidirectional, cyclical and spiralized movement (Rytm

    Shiva Shala

  • 1 hodina 15 minut

    DANIELA VAŠKOVÁ: Klidná Vinyasa s relaxací zaměřenou na zdroje

    Jogista - workshopový sál

  • 1 hodina 30 minut

    JESSICA SAGE STICKLER: Jivamukti XL Master Class - Visvamitrasana Focus (Mistrovská lekce Jivamukti) (EN) 3

    Maha Shala

  • 1 hodina

    VLADIMÍRA RYCHLÍK: Zraju jako víno - interaktivní přednáška

    Karma Shala

  • 1 hodina 30 minut

    MARCELA ZÁMEČNÍKOVÁ SOJKOVÁ: Jóga v rytmu dechu - Oxygen Advantage (CZ) 2

    Shakti Shala

  • 1 hodina

    SIMONA TUCHASUNOVA: Ying a Yang jóga se Simi zaměřená na rovnovážné pozice (CZ) 2

    Jogista - workshopový sál

  • 1 hodina

    Mgr. Ing. Renata VÁCLAVKOVÁ, PhD.: Časová osa mého života - přednáška s meditací (CZ)

    Shiva Shala

  • 1 hodina

    DIMITRIS DIBELO: VINYASA - Journey of quieting your mind - Vinyasa: Cesta ke zklidnění mysli (EN) 2/3

    Maha Shala

  • 1 hodina 15 minut

    JOSEFÍNA JANKOVÁ: Hudební lázeň: Pohybově-zvuková relaxace (CZ) 1

    Shiva Shala

*Změna programu vyhrazena.

bottom of page