top of page
unnamed.png

Mgr. Daniela Vašková

Vinyasa Yoga

Ostrava

Web:

V PROGRAMU

Den

Čas

Sál

Lekce

o Daniele

S jógou jsem se setkala "náhodou" během svých vysokoškolských studií a od té doby mě provází. Absolvovala jsem řadu různých školení, abych se nakonec usadila ve stylu Vinyasa jógy a od Lenky Knag při každé možné příležitosti čerpala moudrost jógy v podobě filosofie. 

Řadu let vedu kurzy jógy pro veřejnost v Pranava jóga centru v Ostravě, a již po nějakou dobu příležitostně i v jógovém studiu v malebném prostředí hotelu Maralák.

Také působím jako garantka a jedna z hlavních mentorů v Bhavasya yoga school při akreditovaném kurzu Instruktorů jógy. Podílím se na vedení nástavbového programu Relaxace, Yoga Nidra a Regresní terapie a jsem autorkou Přípravky ( vše naleznete na školním webu www.skolajogybhavasya.cz).

 

 Během festivalu Vám nabídnu v popoledním čase posledního dne lekci Vinyasa jógy v klidném tempu s vedenou relaxací zaměřenou na Vaše vlastní zdroje, které se mohou jednou řádně propátrané a pojmenované hodit.

 

Profesně působím jako poradenský speciální pedagog a jsem absolventkou akreditovaného úvodního terapeutického výcviku "Terapie a poradenství zaměřené na řešení" pod vedením nesmírně inspirujících učitelů v Olomouci. Dalšího navazujícího vzdělávání v tomto terapeutickém směru jsem frekventantkou. 

bottom of page