top of page
IMG_4421.jpg

Ing. Eva Sýkorová

Biorezonanční metoda BICOM

Opava

Email:

Web:

V PROGRAMU

Den

Čas

Sál

Lekce

o Evě

Eva je zakladatelkou Centra Sýkorka v Opavě - místo, kde jí můžete navštívit, pokud hledáte otázky v cestě svého zdraví. Spolu s biorezonanční metodou BICOM pomáhá už stovkám klientům k uzdravení, a to naprosto neinvazivní cestou - cestou vln vibrací biorezonance. Eva je naprostým mágem v této oblasti, a své technické, analytické a také medicínské myšlení aplikuje pečlivě s oddaností každému klientovi. Pomohla od ekzémů, borelióz, chronických onemocnění, a mnoho dalších zdravotních neduh tak, aby bylo tělo zdravé a v harmonii.

Festival navštíví s přednáškou o tom, co vlastně tato biorezonanční metoda je a jak funguje, představí Vám své úspěchy, které byly významné a průlomové, a možná si s vlnkami sáhne i na Vás samotné. 

Eva o sobě:

"Jmenuji se Eva Sýkorová, jsem šťastně vdaná a společně s manželem pečuji o své dvě milované dcery. Kamarádi mě často vnímají jako bytost plnou energie a optimismu a je pravdou, že mezi moje životní postoje určitě patří, že s úsměvem jde všechno lépe a všechno zlé je k něčemu dobré :).

Vystudovala jsem matematické gymnázium Mikuláše Koperníka v Bílovci (GMK), poté mě život odvál do Prahy na Vysokou školu chemicko-technologickou (VŠCHT) – fakultu chemické technologie (FCHT) a České vysoké učení technické (ČVUT) – fakultu strojní (FS). Po ukončení studia na VŠCHT jsem nastoupila jako chemický technolog výroby ve společnosti Polovodiče a.s. rovněž v Praze a po nabyté zkušenosti jsem nakonec zakotvila jako specialista validací ve farmaceutické firmě Teva Czech Industries s.r.o. v Opavě. Poté se mi narodila dcera a začala má „mateřská“ kariéra :).

Centrum Sýkorka jsem se rozhodla založit ve chvíli, kdy se s pomocí biorezonančního přístroje BICOM přes bezradnost lékařů klasické medicíny uzdravily obě moje dcery a pochopila jsem tak, jak moc prospěšná zdraví může tato biorezonanční metoda být. Pořídila jsem si tedy přístroj BICOM Optima 2. generace, ponořila se do studia práce s ním a šla naplno do toho, aneb proč pomáhat jen těm nejbližším, když můžu pomáhat všem, co o to stojí."

bottom of page