top of page
1582BFC6-EB23-49CE-9763-8E8AFB81DFFF.jpeg

Josefína Janková

Mantra Yoga, Hudební lázeň

Olomouc

Web:

V PROGRAMU

Den

Čas

Sál

Lekce

o Josefíně

"Jsem lektorka jógy, pianistka, studentka dramaterapie a nespoutaná duše z Olomouce. Na své tvůrčí cestě propojuji léčivý potenciál hudby s tělem, pohybem a dechem. Hudbě se věnuji celý život. Ve své činnosti se zaměřuji také na muzikoterapii, léčivé působení hudby na naše tělo i mysl a na relaxační techniky. 

Ráda pracuji s léčivými hudebními nástroji, zpěvy manter a jemnými vedenými meditacemi se zvukovou koupelí. Jsem spoluzakladatelkou projektu JÓGA & PIANO, prožitková forma spojení terapeutické jógy a živé klavírní hudby, kdy skrz sílu a autenticitu živé hudby ve spojení s léčivým zpěvem manter můžeme nechat uvolnit a zklidnit naše emoce, zrelaxovat tělo i mysl a ponořit se do hlubokého prožitku a vnitřní meditace. 

Jako lektorka jógy se při svých lekcích zaměřuji na principy zdravého pohybu, jógovou terapii a relaxační a dechové techniky s inspirací v mindfulness. Ráda tvořím prostor pro každého z nás, kdy můžeme odložit všechny povinnosti, stres i okolnosti všedních dní a vytvořit tak čas na zklidnění a odpočinek. 

Jóga je pro mě cesta o prohloubení pozornosti, a to jak k sobě samé, tak ke svému okolí a životu, kterého jsem součástí. Je pro mě cestou nalezení pevnějšího středu."

bottom of page