top of page
FOTO__menší.jpg

Mgr. Ing. Renáta Václavková, Ph.D

Psychologie, Neobvyklá terapie

Ostrava

V PROGRAMU

Den

Čas

Sál

Lekce

o Renátě

Od 2012 provázím  lidi k hlubšímu poznání sebe sama v roli koučky,  později také psycholožky a terapeutky. Mým hlavním zaměřením je individuální přístup, který plně respektuje osobnost každého klienta a jeho jedinečné potřeby. Pracuji s klienty s pozitivním laděním a kreativitou, abych objevila jejich potenciál a zdroje pro malé i větší změny v jejich životech. Věřím, že vesmír je štědrý, může nabídnout mnoho, pokud najdeme cestu k sobě, odhalíme i to, co si vlastně pro sebe přát.

Nepřikláním se k jediné metodě, protože věci chápu spíše jako celek a systém. Uvědomuji si důležitost porozumět lidem a jejich motivacím, potřebám, hodnotám a prostředím, ve kterém se nacházejí a nacházeli,  a pokud se to podaří, metoda mé práce  se již objeví sama. S mým psychologickým vzděláním, bohatým výcvikem a školením mám pevný základ pro svou práci, což mi umožňuje používat různé přístupy a metody v koučinku, v terapii či  psychosomatickém poradenství. 

Kromě mé práce v psychologii a osobnostním rozvoji celoživotně praktikuji jógu a nedávno jsem začala zkoumat příjemné a ozdravné účinky meditace, relaxace a lehkého transu. Studuji dílo Miltona Ericksona, který otevřel cestu k nekonvenční a kreativní terapii využívající sílu mysli a podvědomí k léčení a osobnímu rozvoji prostřednictvím lehkého transovního stavu. Myslíme-li v obrazech, myslíme jinak, na hlubší podvědomé úrovni, odpovědi nepřichází ve slovech a ve vhledu či novém náhledu na situaci, nebo v nově vytvořeném vnitřním obrazu o své životní situaci.

O lekci: 

Časová osa mého života: Nejdříve krátké povídání o vnímání času a pak bude  následovat uvolňující transovní meditace na téma vnímání vlastní časové osy.

bottom of page