top of page
6dcb6a_c1d287e28b294e94af35e669db057f05~mv2.jpeg

Vladimíra Rychlik

Zraju jako víno 

Hlučín

Email:

V PROGRAMU

Den

Čas

Sál

Lekce

o Vladimíře

"Svěží dlouhověkost a longevity témata jsou pro mne zásadní oblastí letité praxe a bádání, kterými žiji a činí mne šťastnou. Mou vášní je ochutnávat a zakoušet různé trendy biohackingu a životního stylu, rozvíjet zvídavě udržitelnost pohybu, pružné mysli, zpomalení stárnutí a lákat do toho komunitu okolo sebe. 

 

Jsem farmaceutický laborant, dotekový specialista s dvacetiletou praxí, trenér a lektor. Organizuji pohybové a ozdravné kempy pro šťastně zrající ženy “Zraju jako víno”. Učím laiky i profesionály různým druhům masáží a labužnických dotekových technik.

 

Vytvářím minimalistickou fitness sadu dovedností pro lenivé. Nadšeně se věnuji popularizaci keto stravy a metabolické flexibility. Vše zábavnou hravou formou. Jsem spoluautor románu s Pjérem la Šézem, se kterým jsem dlouhodobě spolupracovala. Několik let jsem také vedla divokou speed date seznamku jménem Potkávárna. 

 

Žiju vděčně a miluju to jak nejlépe dovedu. Aktuálně jsem součástí produkčního týmu festivalu Meltingpot při Colours of Ostrava."

INTERAKTIVNÍ PŘEDNÁŠKA "ZRAJU JAKO VÍNO"

Interaktivní přednáška Zraju jako víno je zaměřena na moudrost, výzvy a krásu, kterou přináší ženám jejich zrání časem. Povzbudí zvláště ženy, které procházejí menopauzou a hledají inspiraci k funkčnímu pohybu a životnímu stylu, který by jim sloužil. Nabídne svěží pohled na proces stárnutí jako na období plné laskavé moudrosti, klidné síly a osobité krásy. Budeme se zabývat tématy jako je udržení fyzické vitality v období menopauzy, význam chytrého pohybu a mentálního zdraví, longevity trendy a biohackingem. Přednáška bude plná osobních příběhů, praktických rad a inspirujících nápadů. Přijďte objevit, jak můžete zrát jako víno – s elegancí, v dobře fungujícím těle, s potěšením a radostí ze života!

bottom of page