top of page
Kateřina Stasiková.jpg

Kateřina Stasiková

Vinyasa Jóga

Havířov

Web:

V PROGRAMU

Den

Čas

Sál

Lekce

o Katce

"Jmenuji se Katka Stasikova. Láska k pohybu mě provází už od dětství. Přes různé styly gymnastiky, baletu, tance a aerobiku až k vědomějším formám pohybu, kalanetiky a pilates, ke kterým jsem se dostala v dospělosti. V roce 2013 jsem v Praze absolvovala školení instruktora Body and mind, a právě zde se zamilovala do jógy. Jóga už v mém srdci zůstala a v roce 2015 jsem se s laskavou pomoci mé učitelky Lenky Knag, stala učitelem jógy. S vděčnosti jsem také několik let jógu učila v Ostravském jogovém studiu Pranava, které ve mě stále žije. 

 

Dynamický styl Vinaysa jógy, mě provázel několik let v denní praxi i na podložce, co by lektora. Tento styl, spolu s hatha jógou a pilates jógou, jsem učila v Havířovském studiu Yogaia i v dalších sportovních centrech v Havířově. 

 

"Změna je jediná pevná konstanta v životě", učila mě Šivá Lenka Knag. Tak jako se mění svět kolem i v nás, stejně se vyvíjí i směr, kterým se vydáme. V současné době se věnují více relaxačním a pomalejším formám jógy. Za změnou totiž vždy zůstává něco, co se nemění. To co sytí a živí naši Duši a my vždy poznáme, když "to" cítíme. Jóga je zkrátka jen jedna. A mění své formy, aby přicházely (drobné i větší) reformy. 

 

A já děkuji právě za všechny (re)formy s Lenkou Knag a těším se na vás právě na jejím Yoga&Dance Spring Festivalu Ostrava. Tento festival miluji! 

 

Lekcí zaměřenou na relaxaci si společně odpočineme a nadechne se sebe  Ono totiž zastavit se a obejmout se, není málo. Přijďte to vyzkoušet :) Budu se na vás moc těšit! "

 

Katka 

bottom of page