top of page
7.jpg

Nikol Beranová

Power jóga - Hravě zdravě s lehkostí zbavíme se starostí 

Klášterec nad Ohří

Web:

V PROGRAMU

Den: 27.4.2024 (Sobota)

Čas: 16.15 - 17.15

Sál: Shakti Shala 

Lekce: Svižná Powerjóga

o Nikol

"Jsem obyčejná neobyčejná holka, žena tisíce tváří, nálad a energií. Můžete mě poznat jako milou usměvavou a chápající kamarádku, ale také jako tygřici, bojovníka, co se nevzdává a s vášní a odhodláním vstupuje na neznámou půdu vstříc dobrodružství a hledání hranic a dalších střípků do mozaiky svého života. Občas ráda provokuji, ale v jádru jsem plachý introvert. Život mě baví, veškerá poznání, která se mě dotknou, mají u mě své místo. Naplňuje mě štěstím, když někoho potěším, inspiruji a vykouzlím úsměv.

 

Jóga si u mě nějakou chvíli své místo hledala. Poprvé jsem se s ní setkala, když jsem se snažila najít pro sebe malou chvíli v několikaletém maratonu péče o své milované děti. Byla to hodinka času za týden, kdy jsem mohla existovat jen sama za sebe. Zanedlouho jsem zjistila, že to mohlo být cokoliv jiného, protože mi vyhovovalo to, že mám svůj vlastní prostor, ale nastavení a dynamika lekcí mi vlastně nedělala úplně dobře. Byla jsem ráda, že s letními prázdninami jógová setkání končí a že „svou hodinu“ v týdnu mohu dělat úplně jiné věci. To uvědomění bylo fajn a náramně osvobozující.

 

Každým dnem se mi otvírají nové dveře poznání. Jóga, která je mou součástí je jiná než na úplném začátku. Prošla jsem mnohými školami, workshopy, studii u nás i v zahraničí. V životě máme tolik možností. A já našla to, co mi vyhovuje a dává smysl. To čemu věřím a také to mohu předávat dál.  

 

Jóga mě inspirovala natolik, že jsem ztratila své stydlivé zábrany a začala nadšeně vyprávět a vysvětlovat, jak je to úžasné a jak vše provádět s lehkostí, i když možná začátek může být utrpením nebo pro smích. Mé uspokojení, že to je snad správná cesta, přicházelo a přichází s každou další odučenou lekcí, kdy vidím, jak dříve pokroucená a slabá těla se rovnají a sílí, kdy lekce opouští všichni s úsměvem na rtech a společně se těšíme na další setkání. Stejně jako já předávám, dostává se mi nové od mých studentů. Každý z nás je tedy učitelem i žákem zároveň. Je krásné jít po této cestě, která se neopouští, není nudná, klikatí se, rozpojuje a zase se setkává…

"

bottom of page