top of page
IMG_0213.jpg

Zbyšek a Andrea Firlovi

Hudební pohlazení

-

Email:

V PROGRAMU

Den

Čas

Sál

Lekce

o Zbyškovi a Andree

"Jsme manželé, osudoví partneři.

Věříme, že vše ke svému „uzdravení“ má člověk v sobě a my se svou tvorbou snažíme vytvořit podmínky, ve kterých se na sebe každý dokáže naladit a tím započíst hojivé procesy na těle i na duši.

U společného tvoření je nám nesmírně hezky. Na našem „Hudebním pohlazení“ se ladíme se na sebe, na prostor i skupinu. Každý z nás se občas potřebuje zastavit, obrátit se do sebe a prostě a jednoduše jen tak být.

Zveme Vás tímto do naší bubliny. Na naši hodinu, kde Vám podržíme prostor, rozvibrujeme hudbou buňky v těle a pohladíme mluveným slovem.

 

Já Zbyšek, jsem začal plně rozvíjet své hudební fantazie hlavně v období, kdy jsem měl vážný úraz nohy a v podstatě mě to na dva roky vyřadilo z běžného života. Jakmile se mi podařilo s touto situací srovnat, a přijal jsem tento dar času, koupil jsem si své první nástroje. Ladil se na ně a užíval si toho, jak znějí a dokáží mě celého pohltit svými vibracemi. Dlouho jsem zápasil s tím, než jsem se odvážil nechat i ostatní nahlédnout do své tvorby. Díky mé ženě, kamarádům i známým, jsem dostal a dostávám příležitosti. Krůček po krůčku svou tvorbu pouštím mezi ostatní.

Etnické a jiné nástroje se snažím vybírat tak, aby k sobě ladily. Spojuji je s moderními technologiemi a komponuji to, co mi hraje v hlavě.

 

Já Andrea, už jako dítě jsem ráda organizovala, vymýšlela a dotahovala různé programy aktivit. Postupně se mi dostává možnosti zastřešit a uskutečnit tvoření pro ženy, věnovat se aktivitám v klubu seniorů a pořádat víkendové pobyty a ženské kruhy.

Prošla jsem si mnohými seberozvojovými semináři. Absolvovala jsem také roční výcvik arteterapie i semináři Moderní Kurandery. V současné době si dělám kurz lektora jógy a chystám se na regresní terapie.

Myslím si o sobě, že mám otevřené srdce a láskyplnou náruč. V rámci Zbyškova koncertu jej doprovázím svým povídáním."

bottom of page