Home
Festival
Performers
Tickets
Program
Přednášky
Join Us
Partners
Contact
Více
Daniel Sonic Rojas
Alliyana Movement, Dance
Palma (COL/ESP)
Jessica Stickler
Jivamukti Yoga
New York (USA)
Dimitris Dibelo
Ashtanga Yoga
Patras (GRE)
Mgr. Karel Janeček, MBA, Ph.D.
Odvaha jako základní princip života
Praha (CZ)
Lena Moor
Vinyasa Yoga - Myofascial
Porto (PRT)
Šárka Simonidesová
Hormonální jógová terapie
Jihlava (CZE)
Kabir Bharti
Osho Meditace
Puné (IND/CZE)
Šárka Vojáčková
Jivamukti jóga
Praha (CZE)
Bc. Jakub Kubečka
Transpersonální psychologie
Ostrava (CZE)
PeadDr. Karel Kostka, MBA, PhD
Spisovatel, učitel, malíř
Vsetín (CZE)
Lenka Knag
Ředitelka festivalu
Ostrava (CZE) / NY (USA)
Iris Hovorková
Producentka festivalu
Mantra Yoga
Mgr. Jan Blahůšek
Religionista
Česká psychedelická společnost
Zdeno Yogi
Shrivatsa jóga
Bratislava (SVK)
Mgr. Kateřina Rojková
Dech koření života - Ashtanga
Brno (CZK)
Markéta Faustová
Prana Flow, Ecstatic Dance
Dj Jobbi Tao
MUDr. Martin Zulák
Medicína s láskou
Josefína Janková
Olomouc (CZE)
SORO
Africké tance
Ostrava(CZE)
Markéta Antoníčková
Terapeutická jóga
Dj Kante Ar
Ecstatic Dance
Praha / Ostrava (CZE)
Petra Pikkelová
Kateřna Dolenská
Obličejová jóga
(CZE)
Mgr. Ing. Renáta Václavková, Ph.D
Psychologie, Neobvyklá terapie
Andrea Trsová
Jin jóga
Brno (CZE)
Veronika Bryjová
Mohani Sound Healing
Nikol Beranová
Power jóga
Klášterec nad Ohří (CZE)
Bc. Silvie Krčmová
Fyzioterapeutka
Přerov (CZE)
Mgr. Karolína Čespiva
Vinyasa jóga
Patrik Kee
Zpěvák
Kristýna Zděblová
Hatha jóga - zaměření na fyzio
Michal Rauer
Hathajóga, Rapé ceremonie
Pardubice (CZE)
Pavel Barrot
Kambo ceremonie
Mgr. Jami Voženílková
Jógová Terapie
Zbyšek a Andrea Firlovi
Hudební pohlazení
Ing. Darja Rádha Angel
Dračí Jóga, Terapeutický Tanec
Kolín (CZE)
Mgr. Komil Tuchtasunov
Partnerská jóga a masáže
Dušanbe (TJK)
Mgr. Simona Tuchtasunová
Yin&Yang, Yoga Nidra
Michaela Lalíková
Jóga pro zdravá záda
Bohumín (CZE)
Jaroslava Vinšová
Jóga
Martin Fajka
Yoga Movement - Funkční pohyb
Opava (CZE)
Renata & Jan Ra
Alžběta Kovářová
Core Joga
Nitra (SVK)
Ing. Eva Sýkorová
Biorezonanční metoda BICOM
Pavla Vanduchová
Hatha Vinyasa
Zlín (CZE)
Bára Pastrňáková
Groove Dance
Velké Popovice (CZE)
Mgr. Daniela Vašková
Markéta Břišč
Šakti jóga
MUDr. Jitka Bardon Záthurecká
Léčba zvukem
Ing. Silvie Hynčicová
Kundalini jóga
Lucie Rojas
Vladimíra Rychlík
Zraju jako víno
Hlučín (CZE)
Kateřina Stasiková
Havířov (CZE)
Mgr. Kateřina Majerová
Hormonální jóga pro ženy
Petra Konečná
Hranice (CZE)
Vlastimil Vícha
Bikram Variation
Frýdek Místek (CZE)
Tereza Bonnet Šenková
Bikram Yoga
Marcela Zámečníková Sojková
Funkční Dech
Frýdek - Místek (CZE)
Jitka Kulichová
Jin Jóga